Hakkımızda

Gelin dünyaya iyi ve güzel tarafından bakalım. Doğanın, ruhumuzu doyurmak için ihtiyaç duyduğumuz eserlerine dokunalım, enerjilerini yaşam alanlarımıza taşıyalım. Bunu hem kendimiz hem de sevdiklerimiz için yapalım.

Önce ismimizle başlayalım anlatmaya…

Neden Ohlàlà! diyip duracağız?

Sonsuz uçsuz renkleri, inanılmaz dokuları, aşık eden kendilerine özgü yapılarıyla bitkilerden ve çiçeklerden bahsederken bizde uyandırdıkları duyguları kısaca böyle ifade etmek istedik. Çünkü onlara bakınca şaşırıyor, gülüyor, hayran kalıyor ve mutlu oluyoruz.

Tasarımlarımızda da öncelikle sadelik arayışındayken bu güzelliklerin aslında zaten birer tasarım harikası olduğunu unutmayıp, onları hayatlarımıza dahil etmeye çalışırken biz de şaşırtmaya, gülümsetmeye, hayran bırakmaya ve mutlu etmeye gayret ediyoruz.

Bu, en ufak buket tasarımımızdan, en gösterişli kutlama çiçeği tasarımımıza kadar her işimizde odağımız.

Nasıl?

Hem taze çiçek tasarımları, hem de topraklı bitkilerle hazırlanan düzenlemeler son hallerine gelene kadar uzun bir el emeği sürecinden geçiyorlar. Tohumdan çiçeğe, meyveye dönüşene kadar doğada kendi varoluşunu yaşayanı da var, güzelliklerini yakından duyumsayabilelim diye bizler için özel üretilenleri de… Kimi hemen arka bahçemizde bitiveriyor kendi kendine, kimi ise uzun uzun yollar ötesinde yetişip büyüyüp buralara geliyor.

Biz de bu güzelliklerin yarattıkları etkiyi biraz daha arttırabilmek niyetiyle onlara tasarım gözümüzle dokunup, çoğu el emeği olan, özgün ürünlerle birleştirip sizlere sunuyoruz. Kullandığımız cam, seramik vazo ve saksılar, hasır, örgü ve kumaş sepetler, küçüklü büyüklü atölyelerde elde hazırlanıyor. Farklı tasarım alanlarındaki ürünleri çiçeklerle bir araya getirmeye ve ortaya daha da zevkli, eğlenceli işler çıkarabilmeye çalışıyoruz aslında.

Ürünlerimizi hazırlarken amacımız; onları farklı gönderim amaçlarına, gidecekleri farklı ortamlara ve farklı zevklere uygun şekillerde sunabilmek. Aynı buketi veya aynı bitkiyi farklı kıyafetler içinde görüp zevkinize ve gönderim amacınıza en uygun olanını seçmek de size kalıyor.

Bu yaklaşımımızla, yaşamak veya yaşatmak istediğiniz güzel duygulara eşlik etmek için buradayız. Küçücük sebepsiz bir gönderinizden, özel günlerinize veya büyük projelerinize kadar, çiçeklendireceğimiz her anın mutluluk, hayranlık ve gülücüklerle dolu olması dileğiyle…